Manikür
– Pedikür
– Parafin
– Ayak Bakımı

Batık Tırnak Bakımı
– Kalıcı Oje
– Protez Tırnak

Vücut Bakımı

Uygulama Detayı

Le – Prus
Lenf Dranaj
Satıh Düzeltme
Reflexoloji
Ultrasound
Selülit
Sıkılaştırma
Vakum

El Mesajı
– Selülit Masajı
– Parafin
– Vücut Bakımı.

Buharlı Cilt Bakımı
– Takma Kirpik
– Kimyasal Peeling
– Kalıcı Makyaj
– Le Plus ile Lifting
– Kaş Tasarımı
– Ameliyatsız Yüz Gerdirme
– Kaş Kirpik Boyama
– Leke Açma
– Makyaj
– Anti – Egint
( Gün – Gece – Gelin – Porselen)
– Cilt Gençleştirme
– Epilasyon
– Derma Terhaphi
– Depilasyon

Anti – Aging ve
Genel Cilt Yapısının Geliştirilmesi
Akne Sıkarlaı
Cilt Çatlakları
Koyu cilt Lekeleri
Selülit
Gözaltı Morlukları

 

Dermaroller, bir silindir üzerinde sıralanmış mikroiğneleri olan bir tedavi aracıdır. Standart Dermaroller’da 0.1 mm çapında, uzunlukları 0.5 ile 2.0 mm arasında değişebilen, 8 sıra halinde toplam 192 adet mikroiğne bulunur. Bu silindir deri üzerinde hareket ettirilerek mikrokanallar açılır.
Mikroiğneleme amacıyla kullanılan bir diğer araç da Dermastamp’tır. Dermastamp’te iğneler silindir yerine, dikdörtgen şekilli bir başlık üzerine sıralanmıştır. Dermaroller’a göre daha az sayıda ve daha kısa iğneleri bulunmaktadır. Özellikle saçlı deri uygulamalarında tercih edilir. Dermastamp dikdörtgen şekilli olduğundan, saçların dolanıp kopması önlenmiş olur.

Dermaroller tedavisi nasıl etkili olur?

1. Dermaroller üzerindeki mikroiğneler 0.5 ila 2.0 mm uzunluğundadır. Tedavi sırasında bu iğnecikler deride herhangi bir soyulma ya da yırtılmaya neden olmadan en dış tabakada mikrokanallar oluşturur. Mikrokanalların derideki temel etkisi, deri üzerinden verilen emilimi zor maddelerin, emilimini artırarak tedavi etkinliğini güçlendirmektir.
2. Mikrokanalların oluşumu, deride tıpkı bir yara oluşmuş gibi algılanır. Derimizde yara oluştuğunda salgılanan doku faktörleri vardır. Bu doku faktörleri sayesinde bağ dokumuzu oluşturan kollajen ve elastin sentezi artar. Ayrıca yine yara iyileşme sürecindeki gibi mikrodamar sentezi olur. Bu sayede çok daha gergin ve sağlam bir deri oluşur ve özellikle akne izlerinde belirgin düzelme gözlenir.

Dermaroller’ın etkisi ne kadar sürer ve kaç seans gerekir?

Dermaroller ile oluşan kanalların en üst kısmı ortalama 2 saat içinde kapanır. Kanalın tamamen kapanması ise 12 ila 18 saat sürer. Eğer 0.5 mm gibi kısa iğneli bir Dermaroller kullanıldıysa; tedavi iki haftada bir tekrarlanır. Ancak daha uzun iğneli bir Dermaroller tedavisi yapıldıysa; tedavimiz 4 haftada bir tekrarlanır. Her şartta en az 4 seans tedavi yapılması gereklidir.

 

 

 

ğneli epilasyon yöntemi kalıcı epilasyon yöntemleri arasında uygulanan en eski yöntemdir. İstenmeyen tüylerde; Foto, IPL ve lazer epilasyon gibi modern yöntemlerden önce kullanılan iğneli epilasyon yöntemi rengi çok açık olan tüylerde, ince tüylerde, açık ve sarı tonuna yakın tonlardaki kıllarda çok başarılı olduğundan günümüzde de tercih edilen epilasyon yöntemleri arasındadır.

İğne ile epilasyon yöntemi adı üzerinde bir küçük bir iğne yardımı ile kıl köküne kadar gidilerek kıl köküne zayıf akım uygulanması ile kıl kökünü tahrip etmesi esasına dayanır. Burada tek dikkat edilmesi gereken nokta iğneli epilasyon uygulamaları hijyenik ortamlarda, deneyimli ve uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

İğneli Epilasyon Öncesi ve Sonrası Yapılması Gerekenler
İğneli Epilasyona başlanmadan önce muhakkak epilasyon uygulanacak bölge iyice temizlenmelidir.  Su ile bol bol yıkanmalı ve alkol ile silinmelidir. Sonrasında iğne ile epilasyon uygulaması yapılır. İğneli epilasyondan sonra yaklaşık 3 gün güneşle birebir temas edilmemeli ve sıcak su ile keselenip banyo yapılmamalıdır.Yine yaklaşık 1 gün cilde parfüm, pudra veya krem gibi gözenekleri tıkayıcı kozmetik ürünleri kullanılmamalıdır. Eğer doğru kişiler tarafından ve doğru bölgelere uygulanırsa iğneli epilasyon yöntemi seansları diğer yöntemlerinkine nazaran daha kısa sürmekte ve daha çabuk kalıcı sonuç alınabilmektedir. İğneli epilasyon esnasında sanılanın aksine fazla acı hissedilmemektedir. Fakat bazen kaslarda akım birikiminden kaynaklı geçici kramplar oluşabilmektedir.

İğneli Epilasyon Nerelere ve Kimlere Uygulanamaz
İğneli epilasyon göze yakın bölgeler, kaş, genital bölgeye, bikini bölgesine, göğüs ve kulak bölgelerine uygulanması sakıncalı olabilmektedir. Bu bölgeler için de diğer alternatif kalıcı epilasyon çözümleri uygulanabilmektedir.

 

Vücudumuzda saç dökülmelerini engelleyen nokkin enziminin salınımı durduğunda saç kayıpları da yaşanmaya başlanıyor.Genetik yatkınlık, stres ve dış etkenler gibi çeşitli sebeplerden ötürü gerek kadın gerek erkeklerde zamanla saç kayıpları oluşabilir. Ayrıca saç derisi yağlı olanlar ve vitamin eksikliği çekenler de kolayca kelliğe maruz kalabilmektedir.

Dermaroller saç kayıpları ve kellik problemlerinde son derece etkili. Saç yoksunluğu tedavisi Dermal Roller’ın kafa derisi üzerinde mikro kanallar açmasının ardından uygulanıyor.

Dermal Roller’ın, %3 olan transdermal geçiş oranını %40’çıkarması ile kullanılan kremlerin, vitaminlerin ve serumların saç derisi tarafından çok yüksek oranda emilimi gerçekleşmektedir. Bu sayede saç köklerine uygulanmak istenilen tedavi ile gözle görülür ve şaşırtıcı sonuçlar alınır. Saç kökleri beslenir, güçlenir ve sağlıklı yeni saç kökleri elde edilmiş olur.

 

Tedavi süreci zor ve zorlayıcı olan sorunlardan biri de gözaltı morluklarıdır.

Gözlerin altında morarma ve torbalanmanın sebebi, bölgedeki damarlarda birikmiş kandır. Gözaltındaki yağları besleyen damarlar sıkışarak “kan göllenmesi” oluşturmasıdır.

Gözaltı morlukları stres, alkol tüketimi, genetik yatkınlık, yaşlanma, sık ve aşırı kilo alıp verme, uyku düzensizliği ya da çeşitli sağlık sorunları gibi birçok sebeple oluşabilir.

Vücudun su tutması veya yaşlanmadan da kaynaklanabilen gözaltı torbaları ve morluklarına Dermaroller ile güvenle müdahale etmek mümkün. Gözaltı uygulamaları için özel olarak üretilmiş Dermal Roller mor görünümlü bölgede gezdirilerek cildi uyarır ve yenilenme başlar.

10 günde bir kullanım neticesinde 3-4 aylık kısa bir sürede gözaltı morlukları ve torbalarında çok başarılı sonuçlar gözlenir. Göz yapısı sağlığa, canlılığa, diriliğe kavuşur.

 

Genetik ya da hormonal nedenler, dolaşım bozukluğu, bazı ilaçların kullanımı, hareketsizlik başta olmak üzere bir çok nedenle ortaya çıkan selülit, kadınlarda daha yoğun olmakla beraber günümüzde genç, yaşlı, şişman, zayıf birçok kişinin şikayetçi olduğu ortak bir sorundur.

Selülit, adiposit adı verilen derialtı yağ hücre gruplarının kan ve lenfatik dolaşımı bozmasıyla oluşan bir yapıdır. Bu bölgede zaman içerisinde yağ hücre gruplarının arasında oluşan fibrotik bantlar deride çökmelere yol açar. Östrojen hormonunun da etkisiyle hücreler genişler. Kan dolaşımı yetersizleşmeye başlar, dokular elastikiyetini kaybeder ve pütürlü selülit görünümünü oluşturur.

Yoğunluğuna göre Dermaroller 1.0 mm – 1.5 mm – 2.0 mm’lik iğne uçlarıyla selülitli bölge uyarıldığında kolajen ve elastin üretimi artarak, kan dolaşımı hızlanır, Cilt elastikiyetini yeniden kazanır ve portakal kabuğu görünümü 4 -6 seans sonunda yerini pürüzsüz bir cilde bırakır. Dermaroller ile kombine kullanılan selülit kremleri, kolajen serumlar, yağlar ve vitaminler cilde 40 kat daha fazla nüfuz eder ve etkileri artar.

unnamed (2)

Yanık ve doku kaybına neden olan yaraların iyileşmesi o bölgenin ileri derecede büzüşmesi (kontraktür) ile sonuçlanabilir. Ortaya çıkan kontraktür alttaki dokuları da etkilediğinden eklem bölgelerinde hareket kısıtlılığına neden olur.

Sorunlu bölgeye uygulanan Dermal Rollerın üstündeki iğnelerin cilt uyarılma sistemi sayesinde kan akışı sağlanır, doku sertliği azalır, göçük atrofik skarlar deri yüzeyine yükselir. Hiçbir yan etkisi bulunmayan Dermal Roller ile deri yeniden kendi rengini kazanır ve skar kenarları daha az belirgin hale gelir. Tedavi sürecinde çevre sağlam dokulara zarar vermeden bölgede hızla yenilenme başlar.

İki hafta aralıklarla düzenli kullanımı ile yanık ve yara skarlarında ortalama 1.5 mm – 2 mm’lik Dermaroller kullanımı uygundur ancak izin derinliğine göre (gerekli durumlarda cilt hekimi önerisi ile) farklı boyutlarda da tavsiye edilir.

İyileşme süreci hemen başlar ve 2 yıla kadar devam eder. Ancak ilk etkilerin görülmesi 1. aydan itibaren gerçekleşir.

 

Hamilelik, ergenlik, vücut geliştirme, aşırı kilo alıp verme, hormon tedavisi ya da bazı ilaçların yan etkileri gibi sebeplerle cilt çatlakları oluşabilir. Sıklıkla yağ dokusunun fazla olduğu bölgeler başta olmak üzere vücudun tüm bölgelerinde görülebilir. Deri çatlakları ya da strialar, dermis denilen derinin orta tabakasının yırtılmasından oluşan bir çeşit skar dokusudur.

Dermaroller’ın üstündeki iğneler çatlakların oluştuğu, hiçbir kozmetik ürününün tek başına ulaşamayacağı, dermis tabakasındamikro delikler açar. Böylece vücudun kendi tamir mekanizması uyarılarak kolajen artırımı sağlanır ve çatlaklarda hızla iyileşme gözlenir.

Dermal Roller ile çok hafif baskı (250 gr) uygulanarak yapılan seans sonrasında derideki çatlakların üstüne tedavi edici bir ürün uygulanması tavsiye edilir.

Cilt çatlakları uygulamasında 1,5 mm – 2,0 mm Dermal Roller ile 4 – 8 hafta sonrasında gözle görülür oranda iyileşme sağlanır.

 

unnamed (1)

Sivilceler genetik sebeplerle, karaciğere bağlı ya da stres gibi çok çeşitli nedenle vücudun herhangi bir bölgesinde iz bırakabilir. Tedavisi en zor cilt problemlerinden biri olan akne skarlarındaki temel sorun, cildin alt tabakalarına bağlı olan ve düzelmeyi engelleyen fibröz bantlardır.

Skar parmak uçları ile 4 yöne gerilerek, skarın iç duvarına iğnelerin batması sağlanır. İğneler skarın altındaki fibröz bantları kopartırlar. Açılan mikrokanallara yeni kapilerler gelişir ve sağlam kolajen lifleri bu boşlukları doldurur.  Tek seans sonrasında dahi skarlarda yeni kolajen oluşumu ile belirgin gelişim sağlanır. Skarın gelişimine bağlı olarak 3-4 seans gerekli olabilir

 

Dermaroller ile cilde açılan mikro kanallarla bölgede artan kollajen, hyalüronik asid ve elastin fibriller gibi maddeler sayesinde akne skarlarının içi dolmaya başlar.

 

Akne ve sivilce izlerinde 10 günde bir kullanılması tavsiye edilir. Skarlarda uygulanan her Dermal Roller seansı sonrası yaklaşık %50 iyileşme sağlanır.

 

Derma_Roller_Eye[1]

Yıllar ilerledikçe cilt nem ve elastikiyetini kaybeder ve yaşlanır, kollagen yapımı azalır, var olan kollagen lifleri kalınlaşır. Derinin altı ve üstündeki dokularda çizgilerin oluşmasıyla deride de kırışıklıklar oluşur. Yaş ilerledikçe bu çizgiler daha da derinleşirler.

Dermaroller cilt uyarılma sistemi ile kırışık cilt uyarılır ve eksiklik duyduğu yapıların üretilmesi tetiklenir. Üretilen büyüme faktörleri sayesinde ciltte yaşlanma karşıtı etkisi gösterir. Ciltte kollajen, hyalüronik asid ve elastin fibriller gibi maddeleri üreten hücreler cildin 0,5 mm derinliğine kadar yer aldığı için 0,5 mm Dermaroller yeterli etkiyi sağlayacaktır. Göz kenarları, dudak üstü ve mimiklerde oluşan kırışıklıklarda Dermal Roller 10 günde bir kullanıldığında, çizgilerdeki gerileme 2 ay içinde gözle görülür düzeyde belirgin hale gelir.

Herhangi bir cilt problemi olmadan düzenli olarak, yalnız anti-aging amaçlı Derma Roller kullanıldığında genç ve canlı bir cilde sahip olunur.

 

 

DERMAROLLER ile TRANSDERMAL GEÇİŞİN ARTTIRILMASI

Cilde uygulanan topikal ürünlerin, Dermal Roller ile kombine kullanılarak açılan mikro kanalların içlerinden, normal bir uygulamaya göre 40 kat daha fazla derinin alt tabakalarına gönderilmesi işlemidir.

 

 

Cilde uygulanan ürünler derinin yalnızca üst tabakasına (epidermis) etki eder, cilt sorunları ise genellikle daha alt katmandan (dermis tabakası) kaynaklanır. Cilt geçirgenliğinin en fazla %3 oranında olması nedeniyle cilde topikal uygulanılan krem, serum, losyon vb ürünler istenilen etkiyi verememektedir. Dermal Roller ile bu mikro kanallar sayesinde çok daha hızlı ve 40 kattan yüksek miktarda emilim sağlanarak, ürünün etkinliğini maksimum seviyeye ulaştırır.

 

Uygulama öncesinde istenirse cilt lokal anestezik bir kremle uyuşturulabilir diğer taraftan uygulama sonrasında mutlaka antiseptik solüsyonla temizlenmelidir.

indir

Hedef bölge Dermaroller ile en az 4 en fazla 10 kez yıldız formunda taranmalıdır. Aynı bölgeden defalarca geçildiğinde 1cm² alanda 250 ila 400 arasında mikro kanal açılmış olur. Bu kanalların açılması sırasında genellikle kanama söz konusu olmaz. Tüm cilt tiplerine uygun olan bu yöntemin ardından mikro kanallar, yaklaşık 10 – 15 dakika içinde hiçbir iz bırakmadan deri elastikiyeti ile kendiliğinden kapanır. Dermal terapi işleminden sonra güneşyanığına benzeyen eritemi (kızarıklık) oluşabilir. Bu kızarıklık birkaç saat ile bir gün arasında kendiliğinden geçer.

 

Transdermal geçisin arttırılması amacıyla haftada 1 kez Dermal Roller ile Dermal terapi uygulamak yeterlidir.

 

Dermaroller: Mikro İğneler İle Kolay ve Güvenli Uygulama, Etkin Sonuçlar

Dermaroller, Türkiye ve dünyada “mesoroller” ve “microneedling” isimleri ile de bilinmektedir. Silindirik bir tamburun üzerine dizilmiş son derece ince, özel olarak hazırlanmış 192 adet çelik iğneden oluşur. İğnelerin simetrisi, yapıldığı meteryal, silindirin üzerinde kalan ve deriye girecek olan kısmın derinliği, iğne sayısı önemli kriterlerdir.

Doğru kriterlerle hazırlanmış, klinik olarak test edilmiş, CE Belgeli ilk ve “orjinal” ürün Dermaroller’dır. 2000’li yılların başından bu yana yaygın olarak kullanılan medikal bir alettir.

 

PCO-Sheep-Placenta-Whitening-Mask-Koyun-Plasenta-Maskesi[1]

Sevgili bayanlar , bu bölümde sizleri cilt bakımı uygulamalarında bir devrim niteliği taşıyan , alınan son derece olumlu ve gözle görülür farklılıklar yaratan sonuçlarından dolayı bilim çevreleri tarafından da onaylanmış olan ” Placente Maskesi ” ile tanıştırmak istiyoruz.

Placenta Maskesi içeriğinde bulunan koyun plazentası, hyoluronik asit, kojik asit, kollagen, Vitamin E, Vitamin C, Aloe Vera gibi etkin maddelerden dolayı özellikle kırışıklıklar, sarkmalar ve cilt lekeleri üzerinde bariz farklılıklar oluşturmaktadır.

Placenta Maskesinin Fonksiyonları :
Hücre yenilenmesi
Mimik hareketleri ile oluşan kırışıklıkları azaltmak
Cilde nem kazandırmak
Toksin maddelerin atılmasını sağlamak (Antioksidan etki )
Lekeleri açmak
Cilde elastikiyet ve dolgunluk kazandırmak
Cildin vitamin ve mineral ihtiyacını sağlamak

Bilimsel Onaylar : Prof. Dr. Nilgün Atakan – Prof.Dr. Zafer Kurumlu

Placenta Maskesi İçeriği :

Hyaluronik Asit : Derinin temel elemenlarından biridir. Deri içinde bol miktarda bulunur. Suyu çeker ve cildin nemli kalmasına yardımcı olur. Medikal estetik alanında yüz ve boyun çizgilerinin ( daha çok yüzeysel olanların ) doldurulmasında kullanılmaktadır. Cilt tarafından emilen ve kolay tolore edilen bu madde sayesinde cilt maksimum nemlenir ve dış etkenlerden korunur.

Kollagen : Vücudumuzdaki tüm proteinlerin ¼’ü kolajen’dir. Cildin ve iç organların esnekliğini sağlayan ana yapısal proteindir. Kemikler ve dişler de kolajen’e eklenen mineral kristalleri ile oluşmuştur. Kolajen vücudumuzun yapısını oluşturur. Yumuşak dokuları destekleyerek cildin sıkılaşmasını sağlar.

Kojik Asit : Kojik asit doğal ve tesirli leke açıcıdır.( prinçten elde edilir ) Fakat melaninin üretimini geciktirip melanini parçalayarak pigmentasyon oluşumu azaltır, var olan lekelerinde kaybolmasına yardımcı olur.

Koyun plecentası : Yoğun vitamin, protein, yağ ve su içerir .Cildin kısa zamanda beslanmesini, nemlenmesini ve yenilenmesini sağlar.

Vitamin E : E vitamini yağda eriyen bir antioksidan olup, hücre zarının bütünlüğünün korunmasında rol oynar. Yaşlanma sürecini geciktirir ve hücre yenilenmesine yardımcı olur.

Vitamin C : C vitamini, sabit, düşük ph’lı, yüksek yoğunluklu L-askorbik asit formüllü, yaşlanmaya karşı korumada anahtar vitamindir. C vitamini kuvvetli, suda eriyen antioksidan olup, kolajen ve elastin yapımında hayati bir yardımcı faktör olup, cilt rengini yenileyen geliştiren ( pigment proteinlerini önleyici ) bir özellğe sahiptir. Zararlı ışıkların cildimize karşı zararını önleyicidir.

Aloe Vera : Dış etkenler ile oluşan cilt hasarının tedavi edilmesini sağlar.Yıpranmayı azaltır.Ayrıca cildi gerginleştirir ve elastikiyet kazandırır.

 

 

Kaşlar, yüz ve göz şekline göre alınırsa sonuç mükemmel olur.

Kuşkusuz sürme, kalem, göz farı ve eye-liner oyunlarıyla göz şeklini değiştirebiliriz. Fakat en çok kaşlarınızın şekli gözlerin çekiciliğinde büyük rol oynar. Badem gibi gözleriniz olsa bil yanlış alınmış bir kaş modeliyle gözleriniz geri planda kalır.

Kaş, sadece göz yapısını farklı göstermekle kalmaz, yüz ifadesini de değiştirir. Bazı kaş şekilleri sizi olduğunuzdan daha olgun gösterir, yüzünüze sert ifade verir. Bu hataya düşmemek için size birkaç tavsiyede bulunabilirim.

* Önce kaşlarınızın yüzünüzle ve göz yapınızla uyumlu olup olmadığını anlayın. Bir kalemi burun kanadından alına doğru dik olarak yerleştirin. Böylece kaşların normal başlama noktasını görmüş oluruz. Burun kanadından yukarı doğru tutulan kalemin kaş kenarına gelen noktası kaşın başlama noktası olması gerekiyor.

unnamed

* Tekrar kalemi burun kanadına yerleştirin ve gözün dış kenarına doğru eğin. Böylece kaşınızın normal olarak bitmesi gereken noktayı bulmuş olacaksınız. Yine içlere uyguladığınız gibi fazla tüyler alınmalı. Eğer kaş, kalem hattının iç kısmında kalıyorsa bu kez ucu gözün yapısına göre kalem yardımıyla uzatın. Göz yapınız düşükse kaş ucunu biraz yukarı kaldırabilirsiniz

* Ortası çok kapalı kaşlar sizi sert bakışlı gösterebilir. Kaşın arasını gereğinden fazla açıksa bu kez de burun çok fazla ön plana çıkmış olur. Bu detaylar küçük gibi görünür, ama yüzde olumsuz sonuçlar doğurur.

 

Dengesiz beslenmeden, hormonal değişimlere kadar birçok nedeni olan selülitin tedavisinde etkili bir yöntem olan Le – Prus uygulaması birkaç basamaktan oluşur. Öncelikle kişinin el ve ayaklarına takılan elektrotlar yardımı ile vücuttaki problem bilgisayar ile tespit edilir ve bu sayede izlenecek program belirlenir. Bünyesinde barındırdığı ultrason yardımı ile vücudumuzun formunu bozan yağ birikimlerini tespit ederek, yüksek frekanslı ses dalgalarıyla parçalar. Parçalanan yağların vücutta yakılıp, enerji olarak kullanılmasını sağlar. Uygulanan ses frekansı, yağların molekül yapısındaki frekansı kuşatarak, yağın parçalanmasına neden olur. Derin masaj özelliği ile de çeşitli faz ve dirençte vakum gücü yaratarak,alt tabakalarda yer etmiş selülit noktalarını, yağ kütlelerini önce yumuşatır sonra parçalar ve dokuyu sıkılaştırır. Uygulamada, vücutta biriken ödemin atılması için 15 dakikalık lenf dolaşım uygulanır.

 

Şu amaçlarla kullanılabilir;

Estetik amaçlı:Kontürleri düzgünleştirmek (selüliti olan zayıf kadınlar),
Gevşeyen ciltleri toparlamak ve plastik cerrahi sonrası (liposuction)lenf direnajını arttırmak için,
Ödem çözülmesini kolaylaştırmak, lokalize yağ birikiminde incelme sağlamak için
Vücut kontürlerinin yeniden kazandırılması, gevşek cildin gerilmesi, cilt bozukluklarının düzeltilmesinde kullanılan farklı program ve başlıklarla etkili çözümler sunacaktır..
Seanslar kırk beş dakika sürmektedir ve önerilen seans sayısı 15 ila 20 seans arasındadır. Bu kürlerin sonunda ulaşacağınız sonuç sizler için tatmin edici olacaktır.

Fiyat Listesi

Detaylı Bilgi için iletişim formumuzu doldurabilir yada iletişim bilgilerinden bizimle irtibata gecebilirsiniz.

Güncel Fiyat Listesi

Uygulama Bayan
Cilt Bakım 00 TL
Epilasyon 00 TL
Vucut Bakım 00 TL
El – Ayak Bakım 00 TL
Makyaj 00 TL
Kesim 00 TL